WhatsApp İndir – iOS ve Android Cihazlara Yükleyin

Sohbet Odalarımıza Giriş Yapın..


WhatsApp İndir – iOS ve Android Cihazlara Yükleyin

WhatsApp ile dilediğiniz değin mesaj gönderimi yapabilir ve sesli aramalar yapabilirsiniz. Üstelik bütün bu işlemleri ücretsiz hiç para ödemeden yapabilirsiniz.

:: WhatsApp İNDİR ::

WhatsApp daha önce yalnızca mesajlaşma özelliği bulunurken sonra Facebook kadar 19 milyar dolar gibi bir ücretle satın alındıktan sonra yeni özellikler eklenerek geliştirildi ve popülerliğini korudu.

WhatsApp Nasıl İndirilir?

WhatsApp Android indir (Ayrıca Samsung için uygundur) linkine tıklayarak Android zeki telefonunuza WhatsApp yükleyebilirsiniz. WhatsApp iPhone indir linkine tıklayarak iOS işletim sistemine cihaz cihazlarınıza uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Uygulamayı yükledikten daha sonra telefon numaranızı girmeniz gerekiyor. Telefon numaranızı girdikten sonra bir doğrulama kodu tarafınıza gönderilecek bu kodu girdikten sonradan arkadaşlarınız ile sınırsız bir şekilde mesajlaşabilirsiniz.

WhatsApp Sesli Arama Ücretsiz mi?
Whatsapp’ın sesli arama özelliği adamakıllı ücretsizdir. Internet bağlantısı yer alan tüm telefonlarda arama gerçekleştirebilirsiniz. Internet paketinizi aşmadığınız sürece veya Wi-fi ile bağlandığınız sürece ücretsiz aramalar yapabilirsiniz.

WhatsApp Uçtan Uça Şifreleme Nedir?
Uçtan uca şifreleme özelliği ile mesajlarınızı üçüncü kişi kişilere karşı güvenlik altına alınmaktadır. Bu nitelik tamamen mesajları yalnızca gönderen ve herif kişiler okuyabilir, WhatsApp zeka bu mesajlarınızı okuyamadığını garanti ediyor. Özel bir kilit ile kilitlenen mesajları sizin belirlediğiniz bu özel parola ile her tarafta açıp okuyabilirsiniz. Bu özelliği aktif etmek için siz ve mesajlaştığınız kişinin uygulamanın son sürümüne sahip olması gerekmektedir. Eğer uygulamanız henüz aktüel değilse sitemizden güncelleyebilirsiniz.

WhatsApp Görüntülü Arama Özelliği Geldi mi?
WhatsApp hakkında son dönemlerde meydana çıkan dedikoduların arkası kesilmiyor. Görüntülü arama özelliği hakkında bir fazla haber yayınlandı. Lakin henüz görüntülü arama özelliği gelmedi. Görntülü arama geldiğinde internet bağlantınız üzerinden kişileriniz ile ücretsiz kameralı görüşmeler de yapabileceksiniz. Görüntülü arama olabilmek için telefonunuzda ön kameranın bulunması ve arayacağınız kişinin de aktüel WhatsApp sürümüne sahip olması gerekiyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*