Sohbet odalarımızda canlı chat keyifleri yapılıyor

Canlı chat olarak bulma yapan üyeler çoğunlukla chat sitesi arasa da kocaman tek çoğunluğu da birebir konuşabileceği, chat edip geyik yapabileceği hasbihal siteleri de aramaktadırlar. Burada vakanın aslı şudur; chat etmek amaçlı girdiği sitede sahici kullanıcıların olması ve bilerek ya da bilmeyerek botlarla konuşup, gülünç hale düşmemektir. Evet, var bu işler chat sitelerinde, malesef katılımcı azlığı sebebiyle services bot aktiviteleri ile adeta sitede birileri varmış benzeri gösterilip, siteye giren birey ile chat yapılabiliyor.

Var bu gibi işler bende tek sürü kere rastladım. İşte bu sebeple dinamik hasbihal yazarak bulma yapan kullanıcı sayısı zaman geçtikçe artmaktadır.

Seviyeli chat sitesi olarak bizim bu gibi tek uygulamamız yoktur ve aslada olmayacaktır. İsmimize yakışır etkinliklerin içinde olmak vede bu işin en doğrusunu, en güzelini inşa etmek talep ediyor vede bu gaye ile çalışıyoruz. Çoğalış eskisi rejim yok, her biri her şeyi biliyor ve öğreniyor. Örnek verecek olursak; benim doğduğum hanede PC yoktu, bu gibi tek kavram dahi yoktu. Halbuki son olarak bakın, bebekler bilgisayarın yakınında dünyaya gözlerini açıyorlar. Gerisini siz düşünün, bizleri kandırmak belki kolaydı, ama yepyeni nesili botlarla falan kandırabilmek tek sürü kuvvet , Kanacak insan sayısı da çok az.

Seviyeli chat , seviyeli insanlarla yapılır, onlarla zerafet bulur. Biz idare olarak seviyeli işler yapacağız, ardından da başkalarından seviyeli hareketle bekleyeceğiz. Bu vaziyetleri anlattıktan ardından dinamik hasbihal amaçlı sitemizin hasbihal odalarını önermek talep ediyorum . Hasbihal amaçlı giriş yapan hiç kimseye rastgele tek bot güzel geldin yazmamaktadır. Sizlere güzel geldin diyen her biri hakikat kullanıcıdır. Bu konuda huzurlu olabilmektedir gönlünüzce chat edebilirsiniz.

Sohbetcity.NET sitemizde sizlere uygun seviyeli sohbet vede dürüst sohbet bulucağınızdan adım kadar eminim yeni yılın bu ilk günüğnde sevgilisi olmayan arkadaşlar sitemizde sizlere uygun mutlaka kız bulunacaktır yapmanız gereken sitemize gelmektir sitemizde başka odalarımızda mevcuttur başta izmir sohbet odamız vede onla beraber istanbul sohbet odalarımızda bedava sohbet yapma imkanı bulacaksınız herkese güzel bir yıl diliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*