Gisele Bündchen Vogue dergisi

Sohbet Odalarımıza Giriş Yapın..


Türkiyenin en kaliteli Sohbet odaları sunucusu olma özeliğini taşıyan Sohbetcity.net adresinde günlük yayınlanan KADIN Bölümünde günkü konusu Gisele Bündchen Vogue dergisi olacaktır.

Gisele Bündchen Vogue dergisi

Gisele Bündchen Vogue dergisi Modellikte 20. yılını dolduran süper Model Gisele Bündchen, Vogue dergisinin Brezilya edisyonu için poz verdi. Derginin 40. Yılına özel olarak kamera karşısına geçen Gisele, verdiği çıplak pozlarla dikkat çekti.Model Gisele Bündchen Fotoğraflarını çeken ünlü fotoğrafçı Inez Vinoodh sohbetcity için önemli açıklamalarda bulundu bu açıklamaları ile dükkatlari üzerine çekmeye çalışan ünlü fotoğrafçcı Inez Vinoodh herşeyin yapılabileceğini gösterdi.

Gisele Bündchen Vogue dergisi Ünlü fotoğrafçıl Inez Vinoodh imzasını taşıyan iddialı çekimler, uzun süre dillerden düşmeyecek gibi görünüyor. Gisele Bündchenin pozlarını siz nasıl buldunuz? Model Gisele Bündchenin fotoğraflarını ilk olarak sohbetcity adresinde sizler için yayınlıyoruz. Bu haberimizde ünlü model Model Gisele Bündchen 20. yılını bu şekilde kutlamış oldu.Gisele Bündchen Vogue dergisi  Sohbetcity kadın bölümünde birbirinden seksi pozlar veren Model Gisele Bündchen en herşey kadınlar için şeklinde açıklamalarda bulunarak hem cinslerine soyunarak da destek olduğunu göstermiş oldu. Model Gisele Bündchen en güzel fotoğrafları yakında sizler için özel olarak tasarlanan Foto Galeri Bölümünde bula bilirsiniz.

Mynet KADIN

Bu haberin ana kaynak kodu Mynet KADINden alınmıştır. Sohbet sohbet odaları olarak sitemizde yayınlanan güncel haberlerin kaynak kodlarının %90 yakını Mynet KADINden alıntı yapılmaktadır. Bu haberlerin bütün hakları Mynet KADINe aittir. Gisele Bündchen Vogue dergisi

Türkiyenin en kaliteli Sohbet, Chat, Muhabbet ve Sohbet Odaları, Chat Odaları, Muhabbet Odaları Hizmet veriyoruz.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*